Misija i vizija

Nogometni klub Sesvetski Kraljevec je udruga građana koji svojim angažmanom i organizacijom društveno korisnih i sportskih aktivnosti okuplja enzuijaste, altruiste i volontere iz lokalne sredine i šire , s ciljem promicanja nogometa i sportskog načina života u našem naselju i okolici.

Osnovna misija je stvoriti jedinstveno, sportski nadahnuto i ugodno mjesto za druženje građana, roditelja i djece, okupljenih oko zajedničkog izazova – nogometa.  Uz intezivno i kvalitetno organiziran Omladinski pogon – školu nogometa, vjerujemo u uspješno stvaranje i otkrivanje novih nogometnih talenata i vrhunskih igrača u budućnosti.  Vođeni idejom stvaranja pretpostavki za uspješan rad kluba,  zadali smo si misiju da svakim danom u NK Sesvetski Kraljevec promičemo nove oblike sudjelovanja roditelja  i građana  u sportskim i drugim aktivnostima našeg kluba, uz inzezivna klupska druženja, sklapanja novih prijateljstava,
poslovno umrežavanje ( Networkig), na korist svih nas i naše zajednice.

Misija je i osigurati transparentno i stabilno financijsko poslovanje NK Sesvetski Kraljevec, te osigurati mladim generacijama, od samih početaka treniranja do profesionalne Seniorske močadi, mogućnost materijalnih potpora (sportska oprema) i sportske i školske stipendije za vrhunske sportaše. Radi toga, dugoročno želimo stvoriti Fond za stipendije iz kojeg ćemo financirati sve bitne navedene aktivnosti i talente, s ciljem zadržavanja istih u klubu što je moguće dulje.

Misija je aktivnostima u klubu, treniranjem i natjecanjima razvijati sportski natjecateljski duh, i sklonost izazovima i takmičenjima,  a poseban cilj je smanjiti utjecaj globaliazacije i tehnološkog napretka u društvu, smanjenjem korištenja informacijskih tehnologija i smanjenim izlaganjem porocima ( narkotici, alkohol isl.) kroz posvećenost sportu.

U suradnji s HNS-om i ZNS-om, te Gradom Zagrebom, želimo i očekujemo uređenje postojećih i nove, još bolje i modernije klupske prostorije i opremljenost sportskih terena, stvoriti preduvjete za podizanje kvalitete treniranja, postizanje boljih i zapaženijih rezultata u svim skupinama Škole nogometa.  Stvaranjem tih pretpostavki, rastom naših nogometnih talenata, vjerujemo u uspješan ulazak u viši rang natjecanja Seniorske monmčadi, te zauzimanje značajno utjecajnije nogometne pozicije u HNL-u i nogometu općenito. Mi to želimo, možemo i sigurno ostvarujemo.

Vizija nam je učiniti nas ponosnim na Sesvetski Kraljevec, naš klub, naše mlade naraštaje nogometaša i stvarati uglednu i poznatu Školu nogometa u Hrvatskoj.  Želimo da sva djeca, roditelji i prijatelji kluba dijele istu viziju, da su često viđeni posjetitelji na našim sportskim terenima i klupskim prostorijama, da sudjeluju, predlažu i pomažu u ostvarenju ove naše zajedničke vizije. Vrata kluba su svima otvorena i opcija suradnje s klubom je dostupna na razne načine ( sportski rad, volontiranje, sponzorstva, donacije, savjetodavni poslovi, upravljanje klubom i sl.) i rado ćemo prihvatiti svaki prijateljski angažman naših roditelja, djece, prijatelja i simpatizera kluba.

Veselimo se budućoj suradnji i dobrodošli u Vaš i naš NK Sesvetski Kraljevec!!!

Uprava